E-shopy a služby

Activa, to nie sú iba kancelárske potreby. Náš záber je omnoho širší.
 • Kancelárske potreby pre firemných aj koncových zákazníkov

  Sme dodávateľ s najširšou ponukou kancelárskeho tovaru, občerstvenia, drogérie, hygienických a čistiacich prostriedkov v SR. V našom katalógu nájdete viac ako 8 000 položiek, v našom e-shope potom ešte viac. Tovar dodávame na viac ako 7 tisíc dodacích miest. Okrem firemnej klientely u nás môžu nakupovať aj koncoví (nefiremných) zákazníci pre svoju osobnú potrebu.

  Do e-shopu Activa.sk

  Zistiť viac
 • Pečiatky

  Ako doplnkovú službu Vám ponúkame možnosť výroby rôznych typov pečiatok. Podrobnejšie informácie Vám v prípade potreby poskytneme na tel. +421-2-32 77 74 44  alebo si prezrite širokú ponuku značky Trodat

   

  Zistiť viac
 • Vizitky

  Ako doplnkovú službu Vám ponúkame možnosť tlače vizitiek podľa Vašich požiadaviek. Zabezpečíme Vám štandardnú i expresnú tlač firemných vizitiek.

  Najneskôr do dvoch pracovných dní po odoslaní objednávky Vám zašleme korektúru vizitky. Po odsúhlasení korektúry je termín dodania vizitiek 5 - 7 pracovných dní.

  Minimálny počet pre výrobu vizitiek je 60 ks.

  Zistiť viac
 • Značkové písacie potreby a doplnky

  Inšpirujte sa svetom značkových písacích potrieb a vyberte si zo širokej ponuky ten správny model, ktorý bude najlepšie vystihovať váš životný štýl aj vašu osobnosť, alebo bude najlepšie vyhovovať ako darček pre niekoho blízkeho či obchodného partnera. Vyberať môžete na e-shope alebo v niektorom z kamenných obchodov.

   

  Zistiť viac
 • Ekologická likvidácia tonerov

  Záleží Vám na životnom prostredí? Nám áno! V prípade Vášho záujmu od Vás zadarmo odoberieme Vaše prázdne cartridge a tonerové kazety a odovzdáme ich na ekologickú likvidáciu.

  Dovoľte nám prebrať za Vás zodpovednosť za ekologické zaobchádzanie s použitými kazetami!

  Zistiť viac
 • Reklamné predmety

  Zaoberáme sa kompletným spracovaním objednávok reklamných a darčekových predmetov s logom Vašej spoločnosti. Garantujeme Vám kompletný servis od dodania vybraného produktu v požadovanom množstve, cez grafické úpravy, kvalitné spracovanie loga Vašej spoločnosti až po bezplatnú dopravu na miesto určenia.

  Zistiť viac
 • Distribúcia značiek a služby pre maloobchodných predajcov

  Sme priamym dovozcom a oficiálnym distribútorom pre Českú republiku svetových značiek ako sú napr. Parker, Waterman, Lamy, Moleskine, Maped, Faber-Castell, Schneider, Walker, Pigna, Sharpie alebo Elmer's. A tiež sme spoľahlivým dodávateľom školských, výtvarných, kreatívnych a kancelárskych potrieb pre maloobchod.

  Zistiť viac