E-shopy a služby

Activa, to nie sú iba kancelárske potreby. Náš záber je omnoho širší.
 • Kancelárske potreby pre firemných aj koncových zákazníkov

  Sme dodávateľ s najširšou ponukou kancelárskeho tovaru, občerstvenia, drogérie, hygienických a čistiacich prostriedkov v SR. V našom katalógu nájdete viac ako 8 000 položiek, v našom e-shope potom ešte viac. Tovar dodávame na viac ako 7 tisíc dodacích miest. Okrem firemnej klientely u nás môžu nakupovať aj koncoví (nefiremných) zákazníci pre svoju osobnú potrebu.

  Do e-shopu Activa.sk

  Zistiť viac
 • Pečiatky

  Ako doplnkovú službu Vám ponúkame možnosť výroby rôznych typov pečiatok. Podrobnejšie informácie Vám v prípade potreby poskytneme na tel. +421-2-32 77 74 44  alebo si prezrite širokú ponuku značky Trodat

   

  Zistiť viac
 • Vizitky

  Ako doplnkovú službu Vám ponúkame možnosť tlače vizitiek podľa Vašich požiadaviek. Zabezpečíme Vám štandardnú i expresnú tlač firemných vizitiek.

  Najneskôr do dvoch pracovných dní po odoslaní objednávky Vám zašleme korektúru vizitky. Po odsúhlasení korektúry je termín dodania vizitiek 5 - 7 pracovných dní.

  Minimálny počet pre výrobu vizitiek je 60 ks.

  Zistiť viac
 • Ekologická likvidácia tonerov

  Záleží Vám na životnom prostredí? Nám áno! V prípade Vášho záujmu od Vás zadarmo odoberieme Vaše prázdne cartridge a tonerové kazety a odovzdáme ich na ekologickú likvidáciu.

  Dovoľte nám prebrať za Vás zodpovednosť za ekologické zaobchádzanie s použitými kazetami!

  Zistiť viac
 • Reklamné predmety

  Zaoberáme sa kompletným spracovaním objednávok reklamných a darčekových predmetov s logom Vašej spoločnosti. Garantujeme Vám kompletný servis od dodania vybraného produktu v požadovanom množstve, cez grafické úpravy, kvalitné spracovanie loga Vašej spoločnosti až po bezplatnú dopravu na miesto určenia.

  Zistiť viac
 • Distribúcia značiek a služby pre maloobchodných predajcov

  Sme priamym dovozcom a oficiálnym distribútorom pre Českú republiku svetových značiek ako sú napr. Parker, Waterman, Lamy, Moleskine, Maped, Faber-Castell, Schneider, Walker, Pigna, Sharpie alebo Elmer's. A tiež sme spoľahlivým dodávateľom školských, výtvarných, kreatívnych a kancelárskych potrieb pre maloobchod.

  Zistiť viac