Distribúcia značiek a služby pre maloobchodných predajcov

Priamy dovoz a distribúcia

Existuje hneď niekoľko dôvodov, prečo nakupovať práve u nás. Správnym výberom dodávateľa si ušetríte veľa práce a starostí.

 

 

 1. Široký sortiment kvalitných značiek

  Ponúkame kvalitný tovar od popredných svetových i domácich výrobcov. Pokrývame kompletne školské, kreatívne aj kancelárske potreby.

  Zoznámte sa podrobnejšie so značkami, ktoré zastupujeme

   

 2. Záruka kvalitných výrobkov renomovaných značiek

  Vždy dodávame iba kvalitný značkový tovar a preto Vám často môžeme poskytnúť dlhšiu než zákonom stanovenú záručnú lehotu. Veľkú časť ponúkaného sortimentu tvorí vlastný dovoz.

 3. Rýchle doručenie

  Ak stihnete objednávku odoslať do 16.00, zásielku Vám doručíme do druhého pracovného dňa na väčšine územia SR. Väčšinu tovaru máme skladom a to vo veľkom množstve.

 4. Doprava zadarmo

  Iba pri objednávkach nižších než 69 EUR bez DPH účtujeme poplatok 5,75 EUR bez DPH za dopravu. K zabezpečeniu tohto servisu využívame vlastný vozový park.

 5. Pôsobnosť po celej ČR a SR

  Vašu objednávku dovezieme kamkoľvek, efektívnemu rozvozu pomáhajú predovšetkým regionálne pobočky v Brne, Ostrave, Olomouci, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Plzni, Českých Budějoviciach, Bratislave a v Košiciach.

 6. Starostlivosť profesionálneho obchodného tímu

  Naši skúsení obchodní zástupcovia pôsobiaci v Prahe, Brne, Ostrave, Olomouci, Českých Budějoviciach, v Bratislave a v Košiciach Vám poskytnú komplexný a pravidelný servis priamo u Vás. Na Vaše telefonické alebo e-mailové otázky odpovedia naše referentky špecializované výhradne na maloobchodných zákazníkov.

 7. Vernostný program Activa Plus a výhodné zľavy

  Za Vaše nákupy u nás získavate body, za ktoré si potom môžete vybrať z ponuky atraktívnych darčekov. Pravidelne pre Vás pripravujeme akčné ponuky so zľavami a darčekmi.

 8. Riešenia na mieru a školenie personálu

  Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a zvažujeme jeho špecifické potreby. Tiež ponúkame možnosť školenia personálu.

 9. Ste maloobchodný predajca a chcete s nami spolupracovať?

  Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 2 32 77 74 64, +421 911 903 779 alebo e-mailom na maloobchod@activa.sk.