Značkové písacie potreby a doplnky

Symbol vycibrenosti a elegancie
Nakupujte značkové písacie potreby
na Bibelot.sk

Prestížne písacie potreby, luxusné zápisníky a špičkové diáre a doplnky značiek Parker, Waterman, Faber-Castell, Lamy, Montblanc, Moleskine a Filofax.

Nadčasová elegancia, vycibrený štýl aj špičkové materiály spolu s majstrovským spracovaním a využitím ergonomických znalostí – to je jedinečné spojenie, ktoré ponúka písacie potreby značiek Parker, Waterman, Faber-Castell, Lamy a Montblanc.

Inšpirujte sa svetom značkových písacích potrieb a vyberte si zo širokej ponuky ten správny model, ktorý bude najlepšie vystihovať váš životný štýl aj vašu osobnosť alebo bude najlepšie vyhovovať ako darček pre niekoho blízkeho či obchodného partnera.

Z ponuky značkových písacích potrieb a výrobkov od legendárnej značky Moleskine si môžete vybrať aj na e-shope obchod.activa.sk 

Pokiaľ chcete nakúpiť luxusné písacie potreby alebo výrobky od legendárnej značky Moleskine pre osobné použitie, môžete využiť e-shop Bibelot.sk

 

Predávané značky

parkerPARKER

Značka Parker má dlhú a bohatú históriu začínajúcu už v roku 1889, kedy si zakladateľ spoločnosti George Safford Parker nechal patentovať prvé plniace pero. Od samého začiatku sa preslávili perá Parker vysokou spoľahlivosťou a boli používané mnohými známymi a významnými osobnosťami. Špičková kvalita, atraktívny dizajn a široká ponuka modelov pre najrôznejšie cieľové skupiny sú dôvodom, prečo je Parker najvyhľadávanejšou značkou prestížnych písacích potrieb na svete.

WATERMAN

Perá Waterman v sebe spájajú neopakovateľný francúzsky dizajn s dlhoročnou tradíciou značky. Stávajú sa dôležitým doplnkom odrážajúcim životný štýl a osobnosť ich vlastníka. Firma Waterman je preslávená výrobou pier s krásnym lakovaným povrchom a vo svojom obore patrí medzi vedúce značky na svete. Zakladateľ firmy, Lewis Edson Waterman, je považovaný za vynálezcu prvého spoľahlivého plniaceho pera, ktoré vyvinul v roku 1883. Značka Waterman je synonymom luxusných písacích potrieb s vynikajúcimi technickými parametrami a výnimočným dizajnom.

 

Faber-CastellFABER-CASTELL

Nemecká firma Faber-Castell bola založená v roku 1761, a je tak najstarším výrobcom písacích potrieb. Ceruzky tejto značky sa stali prvými značkovými písacími nástrojmi, v roku 1851 potom firma vytvorila normu na dĺžku, priemer a tvrdosť tuhy obyčajnej ceruzky. Dnes je spoločnosť najväčším svetovým producentom písacích potrieb stále vyrábaných z dreva. A práve drevo je jeden z kľúčových prvkov, ktorý sa line veľkou časťou kolekcie dizajnových písacích potrieb. Perá Faber-Castell sú preslávené nespornou kvalitou dosahovanou použitím najlepších prírodných materiálov, nadčasovým dizajnom a špičkovým spracovaním.

 

lamyLAMY

Spoločnosť Lamy bola založená Jozefom Lamym v roku 1930 v nemeckom Heidelbergu. Lamy sa radia k popredným výrobcom písacích potrieb v Nemecku a patria k najväčším svetovým dodávateľom písacích potrieb. Perá Lamy sú po celom svete známe osobitým moderným dizajnom a špičkovou kvalitou. Značka Lamy doteraz dostala viac medzinárodných cien za dizajn než ktorákoľvek iná značka písacích potrieb. Sortiment zahŕňa vysoko kvalitné písacie potreby vo všetkých cenových kategóriách, všetky typy písacích systémov vrátane multifunkčných pier a príslušenstva pre širokú škálu modelov pre rôzne cieľové skupiny: od plniacich pier pre školákov po technické mechanické ceruzky pre dizajnérov.

 

mont blanc

MONTBLANC

Značka Montblanc je po viac ako sto rokov synonymom pre exkluzívne písacie potreby, písanie s perami tejto značky sa stalo doslova kultúrnym zážitkom. Odvtedy sa tiež zaradila medzi významného výrobcu doplnkov. Montblanc vychádza a doteraz čerpá z hodnôt, akými sú kvalita a tradičná remeselná zručnosť, kladie tie najvyššie požiadavky na design, použité materiály, spracovanie a výslednú podobu. V tomto zmysle je názov značky odkazujúci na najvyššiu horu Európy výsostne symbolický.

 

moleskineMOLESKINE

Príbeh značky Moleskine sa začal písať už v 19. storočí vo Francúzsku, kedy vznikol produkt s veľkou tradíciou. Zápisníkov Moleskine si obľúbili významní umelci a myslitelia ako Vincent van Gogh, Pablo Picasso či Ernest Hemingway. Dnes je značka Moleskine synonymom pre kultúru, cestovanie, kreativitu a osobnú identitu, a to ako v reálnom svete, tak aj vo svete digitálnom. Moleskine je kreatívnym a nápaditým partnerom na dnešnú dobu. 

filofaxFILOFAX

Filofax je anglická značka luxusných krúžkových diárov a príslušenstva, ktoré vynikajú tými najlepšími materiálmi a dokonalým spracovaním. Široká ponuka zahŕňa okrem iného portfólia, tašky, peňaženky, puzdrá alebo poznámkové bloky a zápisníky. Diáre rôznych materiálov, farieb, prevedení aj formátov sú nielen nepostrádateľným módnym doplnkom vhodným pre každú príležitosť, ale vďaka širokej ponuke náplní sú tiež mimoriadne praktické.

 


 

Spoločnosť Activa je priamym dovozcom a distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku prestížnych písacích potrieb značiek Parker, Waterman, Faber-Castell, Lamy a zápisníkov, diárov a doplnkov značky Moleskine. V našej ponuke nájdete kompletný sortiment značiek Parker, Waterman a Lamy v rôznych cenových úrovniach. Väčšinu modelov sme schopní dodať priamo z nášho skladu aj vo väčších objemoch.

 

 

E-shop Bibelot.sk

Do e-shopu Bibelot.sk

E-shop Bibelot.cz

Do e-shopu Bibelot.cz

E-shop Bibelot.cz