cesta: Titulná stránka O spoločnosti

Základné údaje

Základné údaje

Základné informácie o spoločnosti ACTIVA spol. s.r.o. a Activa Slovakia s.r.o.

ACTIVA spol. s r.o. pôsobí ako dodávateľ kancelárskych potrieb od roku 1992. V priebehu svojej mnohoročnej existencie si na trhu vybudovala významné postavenie a získala mnoho významných a náročných klientov, ktorí oceňujú vysoko profesionálne služby spoločnosti.

 • Hlavné sídlo spoločnosti je v Prahe, kde je z centrálneho skladu s rozlohou takmer 20 500 metrov štvorcových okamžite expedované požadované množstvo tovaru zákazníkom. V súčasnosti zamestnáva takmer 455 zamestnancov.

 • Základné imanie ACTIVA spol. s.r.o. činí 10 mil. Kč, čo ju zaraďuje medzi kapitálovo najsilnejšie spoločnosti v tomto odbore. Obrat spoločnosti ACTIVA v roku 2015 dosiahol 1 736 mil. Kč.

 • V súčasnej dobe zásobuje takmer 14 500 právnych subjektov, ktorým dodáva tovar na viac ako 32 600 dodacích miest.

 • Spoločnosť je členom Hospodárskej komory hlavného mesta Praha a partnerom združenia CZECH TOP 100.

 • Spoločnosť bola úspešne certifikovaná podľa medzinárodných noriem ISO 9001:2000 Systém riadenia kvality, ISO 14001:2004 Environmentálny manažment a ISO 27001:2005 Systém informačnej bezpečnosti. Certifikáciu previedla nezávislá audítorská spoločnosť United Registrar of Systems Czech s.r.o..

 • Pobočky ACTIVA spol. s r.o. sa nachádzajú v mestách: Brno, Olomouc, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Ostrava, Liberec. Spoločnosť tiež pôsobí na Slovensku pod názvom Activa Slovakia s.r.o..

 • V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím navštívte www.activa.cz


Activa Slovakia s.r.o. bola na slovenskom trhu založená v roku 2000 s cieľom poskytovať zákazníkom efektívne a sofistikované riešenia dodávok kancelárskych potrieb občerstvenia upratovacích a hygienických potrieb ako aj ochranných pomôcok. Samozrejmosťou sú pre nás kvalitné a komplexné služby, ústretovosť Vašim individuálnym požiadavkám a jasná cenová politika s finálnymi, rok nemennými cenami bez skrytých doplatkov a vyfabulovaných cenníkov.

 • Spoločnosť sídli v Bratislave v priestoroch s rozlohou cca 1 400 metrov štvorcových a so svojimi 60 zamestnancami zabezpečuje komplexnú individuálnu starostlivosť pre široké spektrum klientov.

 • Vďaka rozsiahlemu vlastnému vozovému parku zabezpečuje Activa Slovakia s.r.o. dodávky tovaru  do 24 hodín prostredníctvom interných kuriérov.

 • Svojím vysokým nasadením a profesionalitou uspokojuje aj tých najnáročnejších klientov.

 • Activa  Slovakia s.r.o. bola úspešne certifikovaná podľa medzinárodných noriem ISO 9001:2015 Systém manažérstva kvality a ISO 14001:2015 Systém environmentálneho manažérstva. Certifikáciu realizovala nezávislá audítorská spoločnosť United Registrar of Systems Czech s.r.o., ktorá tak potvrdila, že spoločnosť úspešne napĺňa svoje úsilie o poskytovanie kvalitných služieb.

 • Activa poskytuje najširší sortiment kancelárskych potrieb, občerstvenia, hygienických a upratovacích prostriedkov v SR.

 • Ceny sú garantované počas platnosti katalógu a to vždy od septembra do augusta nasl. roku.

 • Elektronickú komunikáciu chápeme ako neoddeliteľnú súčasť našich služieb, všetkých procesných operácií spojených s nákupom, od výberu tovaru až po zaslanie elektronického daňového dokladu.

 

Dokumenty na stiahnutie:

Výpis z Obchodného registra nájdete TU

Všeobecné obchodné podmienky nájdete TU

ISO certifikáty nájdete TU

 

Všetky obaly a obalové prostriedky, ktoré spoločnosť ACTIVA uvádza na trh alebo do obehu spĺňajú požiadavky stanovené zákonom a technickými normami, a to z hľadiska výskytu ťažkých kovov ako aj škodlivých látok. V prípade objednania nebezpečných látok a prípravkov, na ktoré sú vydané bezpečnostné listy, je tieto možné vyžiadať na obchodnom oddelení.